Ile kosztuje DJ na wesele 2023 ?

Za prowadzenie 10 godzinnego wesela przez DJ’a czy DJ – Wodzireja  należy liczyć się z kosztem 5000 – 6000 zł. Cena obejmuje kompleksową obsługę tj. DJ’a oraz nagłośnienie czy oświetlenie. Obecnym trendem są lampy retro oraz rustykalne stanowiska D Jów. Dojazd do 30 km również jest wliczony w cenę. Za usługi dodatkowe  jak prowadzenie w dwie osoby dj plus konferansjer, ciężki dym czy pokaz pirotechniczny dopłacimy dodatkowo.

Różnica w cenach jest duża, wynika ona z wielu czynników najważniejsze z nich to doświadczenie i opinie. DJ o uznanej marce będzie droższy ale to właśnie doświadczenie w tym fachu jest najbardziej cenne. Odwzorowaniem ceny będzie również rodzaj oferowanego sprzętu. Tańsi DJ’e zazwyczaj korzystają z taniego sprzętu amatorskich marek. Jak to mówią, za dobre trzeba zapłacić, a sprzęt profesjonalny kosztuje krocie.

Dodatkowe usługi oferowane przed DJ które są płatne ekstra to  ledowe doświetlenie sali – od 400 zl , pirotechnika – fontannt iskier  ok . 100 zł za punkt, występ z instrumentem na żywo np. : z saxofonem – ok 2000 zł. Oczywiście niektórzy też organizują wesele dwudniowe z poprawinami, cennik DJ’a na  kilkugodzinne poprawiny  zaczyna się od ok 2000 zł.